Pronájem bytů Praha 8 Palmovka

Byty jsou vybaveny kuchyňskou linkou, digestoří, el. sporákem, v chodbě vestavěné skříně a šatní galerie.

Garážové stání včetně CNG

Už nebudete muset složitě hledat místo, kde zaparkujete svůj vůz.

Byty o ploše od 36 m2 do 64 m2

U vybraných bytů je k dispozici balkón. K bytu je dále možno pronajmout i sklepní kóji.

Skvělé dopravní spojení s centrem Prahy.

Zastávka MHD Palmovka – metro „B“, tramvaje (1, 3, 8, 10, 12, 16, 25 a 52), autobusy MHD i PID.

90 bytů k pronájmu
od 5 760 Kč/měsíc

61 garážových stání
od 1 900 Kč/měsíc

Dispozice bytů
1+kk, 2+kk

Metro B Palmovka
ve vzdálenosti 600 m

Byty PalmovkaPronájem bytů a garážových stání

Popis domu

Jsme velmi rádi, že Vám jako výhradní prodejci můžeme nabídnout 90 nových nájemních bytů v právě zkolaudovaném bytovém domě, který se nachází jen pár minut chůze od zastávky MHD (metro B, tram, BUS) Palmovka – v ulici Pod plynojemem.

K dispozici jsou zde byty o dispozici 1+kk až 2+kk o plochách od 36m2 do 64m2 a 61 garážových stání. U některých bytů je k dispozici balkón. K bytu je dále možno pronajmout i sklepní kóji v ceně od 100,-Kč do 300,-Kč/měs.

Všechny byty jsou vybaveny novou kuchyňskou linkou, digestoří a elektrickým sporákem. V předsíni jsou navíc i vestavěné skříně a šatní galerie. V koupelnách sprchové kouty, umyvadla se zrcadly, WC. U všech bytů jsou nainstalovány předokenní žaluzie.

Tento velmi precizně postavený sedmipodlažní objekt splňuje veškeré atributy moderního bydlení a nabízí i volnočasové aktivity, jakými jsou např. vlastní fitness studio a sportovní místnost pro stolní tenis.

V bezprostřední blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost.

Zastávka MHD Palmovka – metro „B“, tramvaje (1, 3, 8, 10, 12, 16, 25 a 52), autobusy MHD i PID. Skvělé dopravní spojení s centrem města.

90 bytů k pronájmu

Pronájmy bytů na Palmovce s dispozicemi 1+kk a 2+kk od 5 760 Kč/ měsíc.

61 garážových stání

Garážová stání s možností parkování vozů na CNG od 1 900 Kč/ měsíc

Dobrá dostunost do centra Prahy

Metro B Palmovka ve vzdálenosti cca 600 m.

Byty PalmovkaLokalita Praha 8 - Palmovka

Informace o území

Obvod Praha 8 je jak svou plochou, tak i charakterem různorodý. Jižní část – Karlín a Libeň – se bezprostředně dotýká centra města, Dolní Chabry a Březiněves jsou pak městské části na severních hranicích města. Charakter obvodu je dán i tím, že vznikal jako část Prahy postupně. Území Městské části Praha 8 zahrnuje devět katastrálních území: 4 celá (Bohnice, Kobylisy, Čimice, Karlín) a části dalších 5 (Libeň, Troja, Střížkov, Nové Město a Žižkov).

Libeň (německy Lieben) je městská čtvrť a katastrální území, tvořící jižní část pražské městské části Praha 8 a zasahující i do městských částí Praha 7 a Praha 9. Sousedí s Karlínem, Trojou, Kobylisy, Střížkovem, Prosekem, Vysočany a Žižkovem. Od Holešovic Libeň odděluje řeka Vltava.

V minulosti díky svému členitému reliéfu patřila k nejromantičtějším pražským předměstím. Čtvrť se nachází mezi pražskými kopci Labuťka, Hájek, Balabenka, Sluncová, Vítkov, Ládví, Okrouhlík a Zámecký vrch, část Libně se nazývala Podviní. Protéká tudy potok Rokytka a tvoří údolí, v místě rozlivu směrem k Vltavě vytváří prostornou nivu.